O nas

Witamy Państwa na stronie Salonów Mody Ślubnej "Mendelssohn".

 

Jesteśmy firmą z 26-letnią tradycją. Od początku naszej działalności, z ogromnym zaangażowaniem i starannością, staramy się pomóc każdej z Pań wybrać tą jedyną, niepowtarzalną i wymarzoną kreację. Naszym największym atutem jest zespół profesjonalnych stylistek z wieloletnim doświadczeniem, które cały czas pogłębiają swoją wiedzę i śledzą aktualne trendy w modzie ślubnej.

 

Bierzemy udział w wielu międzynarodowych targach ślubnych w europejskich stolicach mody. Kontakty i umowy tam zawarte, owocują współpracą z elitą nie tylko europejskich producentów sukien ślubnych. Wiedza i doświadczenie, które nabywaliśmy przez wiele lat, pozwala naszym klientkom mieć pewność, że pomożemy im dokonać najlepszego wyboru.

 

Uśmiech, błysk w oku, a czasem łzy wzruszenia u naszych klientek po dokonaniu wyboru są dla nas największą nagrodą.

Zarezerwuj termin mierzenia

ul. Długa 11 A, Kraków tel.12 421 28 78
ul. Długa 39, Kraków tel.12 632 62 42

W celu rezerwacji terminu prosimy o podanie adresu wybranego/wybranych salonów bądź wypisanie kolekcji sukien, które będą Panie chciały mierzyć. Następnie proszę wybrać preferowaną datę oraz godzinę planowanego przybycia na mierzenie. W celu potwierdzenia terminu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
Informacji o cenach sukien udzielamy tylko bezpośrednio w salonach.
Zapraszamy!

* - pola obowiązkowe
nr konta bankowego do przelewów
Santander Bank 13 1910 1048 0000 1182 1121 0001

INSTAGRAM

#Mendelssohnsuknie

swoje zdjęcia oznaczajcie #MENDELSSOHN_BRIDES

Kontakt

OD 1 GRUDNIA SALON MENDELSSOHN 12 Z ADRESU DŁUGA 12 ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA UL. DŁUGĄ 11A. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!